Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Тример електричний Sturm

Тример електричний Sturm

Фірма Sturm спеціалізується на випуску якісної садової техніки. На ринку, продукт Sturm широко відома вже більше 10 років. Пристрій Sturm позиціонується як побутовий - з легкістю має шанс застосувати і у висококласному рівні. Електротріммер Sturm є абсолютно необхідним інвентарем з метою хоча той чи інший отак дачника або ж садівника, Ви зможете обрізати газон, розрівняти кущики і скосити у тому кількості і маленьке дерево. Установка неперевершено проходить з метою обробки цих зон, в якому місці зовсім не проходить рядова электрогазонокосилка, наприклад, приблизно забору або стовпа.

Електричний тример Sturm - це найкраще дозвіл з метою косіння трави в зонах, які важкодоступні газонокосарки, а саме біля дерев і кущів, по доріжках, парканів і стінок. Міцна і комфортна коса з ручкою з метою домашнього застосування.Є певне число типів тримерів торгової марки Sturm. Пристрій володіє ймовірність діяти облаштований надійним електродвигуном потужністю 1200 або 1750 Вт. Турнік тримера відрізняється згідно фігурі і відповідно структурі. В 1 виду кохана має ймовірність діяти меандрической, в іншому прямій. Ще розпізнають тримери Sturm з цілою та разборочной штангою.

Тример Sturm має велику збірку, невеликий авторитет та зручне проектування, ніби пов'язує навантаження на оператора до найменшого числа. Один з головних переваг наданого пристрою є невеликий рівень так шуму і вібрації.

Купуючи продукцію торгової марки Sturm у нас, Ви отримуєте поручительный талон з більш тривалим терміном дії, т. к. я є авторизованої так, пунктом здійсненні даного пристрою. Уточнюйте ці дані у менеджера.