Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Зварювальні апарати Протон

Зварювальні апарати Протон – спецобладнання постійно найвищої якості, обладнані міцним інверторним основою живлення , що відповідають потребам автокефальних покупців і різняться рядом інноваційних висновків, а крім того пристосовані до відмінних рис електромережі.

MMA (Manual Metal Arc) – найвідоміший метод рукодільний електродугового зварювання сталі, чавуну та інших металів  окремим електродом. Серед електродом і заготівлею формується коротке замикання, створюючи зварювальну дугу, припоєм призначається спецелектрод, формуючи зварювальний шов перемішуючись з металом, а запобіжна сфера в зварної ванній кімнаті, утворюється шлаковим напиленням, відтісняючи повітряний простір з рідкого сплаву. Метод відрізняється невисокою вартістю, легкістю і ніяк не зажадає значної кваліфікації.

мобільні Апарати і комфортні в застосуванні, відрізняються істотно скороченим вагою і вкрай малогабаритними габаритами. Обладнані ременем на ділянку, з метою найбільш комфортного носіння та діяльність, зварювання з індексом «До» у найменуванні, укомплектовані комфортним пластмасовим валізою з метою транспортування і збереження оснащення.

ПЛАТИ – сварочники підібрані якісних платах, що пройшов цілий цикл контролювання якості та стендові випробування. МІДНА ЭЛЕКТРООБМОТКА ДРОСЕЛЯ – гарантує найбільш однорідне і міцне згоряння зварювальний дуги, то що надає краще шви/ Вузол задаючого генератора частот – винайдений з урахуванням непостійності зусилля електромереж, видаючи коректну частоту в транзистори створюючи напруженість і потужність струму на виході. IGBT - інвертори зроблені згідно з удосконаленою технологічні процеси з використанням двухполярных транзисторів з ізольованим затвором (MagnaChip / Silan IC)

АНТИ-ЗАЛИПАННЯ ЕЛЕКТРОДА – при залипання електрода, через 0,6-0,8 сек., знижується електрозварювальний електрострум, що застерігає зайві перевантаження, ніж істотно подовжує джерело інвертора. SMART – механічна підстроювання зварювального струму близько вибраний калібр електрода (фортепіано в центральній консолі). Дає можливість полегшити збори та автоматизуватися процедура зварювання.

TOUCH START – апарат розташовується в режимі очікування і ніяк не вживає електричну енергію, однак при торканні електродом згідно з заготівлі, автоматично активується перемикаючись в інтенсивний порядок діяльності. ГАРЯЧИЙ СТАРТ – при розпалюванні електрода, пристрій доповнює 33% зварювального струму .ФОРСАЖ ДУГИ – при раскачиваниях напруги, автоматом додається аж до 50% потужності струму з метою стабілізації дуги.


ПАКЕТ ЗАЩИТ – источник кормления оборудован электрической защитой, рассчитанной на довольно-значимые перепады напряжения , однако при набирании опасных величин, включится механическая блокирование агрегата, то что предупредит поломку. Кроме того блокируется электросварочный электроток, в вариантах излишнего возвышения температуры изнутри здания, при уменьшении вплоть до нарицательных характеристик, трудоспособность возобновляется автоматически.