Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Компресори

Компресори – це апарати, що застосовуються в індустріальній області. Вони передбачені з метою стиснення газів під певним тиском. Широко поширені в транспорті, медицині, будівництві і побуті.В виробництві також застосовують так звані компресорні системи, то що укладаються з приладів, приводу і безпосередньо, самого апарату.Це виробничий апарат, складність якого полягає в його функціях і багатозадачності. Полягає з шлангів, труб, електродвигуна і нагнітаючої конструкції.

 

Класифікація та різновиди компресорів

Часто, компресори поділяються згідно з принципом використання. З цього змінюється структура пристосування. Вони поділяються на об'ємні і динамічні.

Перші, у власну черговість, вважаються досить різноманітною і масивної групою. 

Поршневі компресори бувають односторонньої або двосторонньої дії, з застосуванням мастила або без і від величини тиску. Трапляються поршневі компресори.

Гвинтові компресори укладаються з будівлі і спеціалізованих елементів. Прорізи ущільнені олійною оболонкою, компоненти ніяк не стикаються один з одним. У разі несправності змінюються лише підшипники з гвинтоподібних конструкцій.

Пластично-роторний агрегат містить у собі ротор, як мінімум, 8 пластинок і статер. Пересувні установки і спецобладнання, як правило, легко транспортуються. Вони володіють сильною корисною потужністю і елементарні в експлуатації.

Поборудование з високим тиском найчастіше застосовують так само як підсилювачі. Середній вплив приблизно 40 бар. Дожимающее прилад властиво для конкретного місця у виготовленні.

Динамічні компресори – установки, де відбувається скорочення газу за рахунок машинної енергії. У них взаємодіють лопатки ротора і трудові рідини. Внаслідок цього взаємозв'язку відбувається абсолютна активізація компресора.