Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Лазерні рівні (нівеліри)

Для кращого виконання будівельних, монтажних ,ремонтних робіт мало лише знань фахівця. Для рівномірної цегляної кладки , для конструкції перегородок з гіпсокартону, в тому числі й просто з метою наклейки новітніх шпалер, - слід точно нанести розмітку або хоча б вирівняти певні одиниці - по вертикалі, або по горизонталі, для того щоб всі без винятку вийшло обережно і точно.

В любое время  выравнивания плоскостей строители,также монтажники применяли пузырьковый уровень или перпендикуляр,когда-то проф-работнику хватало. Однако насколько это комфортно — использовать  механическим инструментом? 

В самом процессе в реализации уже давно возник механизм, который может не только лишь упростить нанесение разметки, но также существенно стимулировать работы. Для этих кто именно безупречно увлекается строй и монтажными работами этот механизм станет незаменимым ассистентом. Разговор о лазерном уровне. 

Лазерний рівень, або найбільш точно — лазерний нівелір, дуже спрощує діяльність. Для нанесення розмітки досить навести лазерний промінь на предмет, також пристрій сам вибудовує  горизонтальні  і вертикальні лінії. Майстру  залишиться провести  креслення(розмітку) олівцем,або навіть змонтувати  меблі , наприклад покласти  плитку. Це набагато комфортніше, це краще ніж возитися з лінійкою ,або з рівнем в надії вручну відстрелити лінію. 

Вартість лазерового нівеліра, безумовно, більше ніж у звичайного бульбашкового рівня, але витрати неодмінно стануть виправдані, якщо фахівець функціонує постійно.