Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Паяльники для труб


Довгий час при укладанні водопроводу у багатоквартирних будинках застосовувалися тільки металеві труби, з'єднання елементів яких виготовляється за допомогою зварювання або різьбових з'єднань.

В цей день ця методика вважається старої, так як залізні труби найбільш важкі, ніж їх поліпропіленові аналоги. Крім Того пластмасові труби значно легше встановлювати, таким чином одно як з метою цього досить використовувати особливий електроінструмент - паяльник пластикових труб.

Такого Роду механізм надає можливість сформувати якісне також абсолютно герметичне об'єднання труб, які зроблені з поліпропілену.

Система паяльничка для пластикових труб 
Щоб самостійно здійснити зміну залізного водопроводу в пластмасовий не потрібно мати будь-які спеціалізовані знання, для цього потрібно знати лише конструкцію також принцип діяльність подібного паяльничка. 

В українському ринку показана продукт вітчизняних також іноземних виробників, що відрізняється якістю, потужністю, додатковими здібностями також функціями також ціною. 

За Межами зв'язку з бренду всі паяльнички характеризуються подібною конструкцією. 

Электропаяльник для пластмасових труб, ціна якого в Інтернет-магазині К. С. А більш доступна, у своєї системи має: 

корпус з рукояттю; 

електрозварювальний ТЕН (характеризується присутністю щільного кожуха); 

регулятор; 

комплект насадок для труб з різним діаметр. 

Головні компоненти системи у кожного паяльничка для труб презентовані терморегулятором також нагрівальним компонентом з великою потужністю. 

Корпус разогревательного компонента здатний мати або пряму систему, або круглу. В узгодженні з конфігурацією корпусу різноманітні моделі паяльничков характеризуються різним методом кріплення робочої оснащення (спеціальних насадок).