Кошик
147 відгуків
Интернет-магазин "К.С.А"
+380968037875
+380968037875

Садові подрібнювачі Енергомаш

Бренд Енергомаш популярний в весь світ. Значне якість садового інструменту, але крім того відповідна з метою цього вартість, зробили Енергомаш досить поширеним також в Україні. Найбільш цього, в вітчизняному ринку, механізм високо оцінюють, як фахівці, таким чином також домашні майстри. Видатні показники зносостійкості, унікальні технології складання, безпека також значні промислові характеристики - ось всі без винятку те, що притаманне технічної для будинку також саду торгової марки Енергомаш.

Садовий подрібнювач Енергомаш здатний з легкістю дробити гілки також сучки, внаслідок сильного високоточній різального пристосування, що здатний бути двох типів. Система дроблення крім того гарантує швидкий процес дроблення гілок також сучків. Механізм обладнаний великою рамою з метою роботи в нерівних поверхнях, але крім того володіє колесами для транспортування.


Подрібнювач Енергомаш має велику кількість позитивних сторін, до зразком, запатентована методика також значна воронка роблять процедура завантаження особливо легким також простим. Внаслідок оригінальної концепції подрібнення, що укладається з комбінації фрези також сильного електромотора, вам зумієте дробити величезна кількість матеріалу протягом тривалого етапу часу, працюючи постійно. Крім в цілому іншого, механізм вважається досить стійким внаслідок відповідної конструкції.

Головною відмінністю садового подрібнювача Енергомаш з попередньої модифікації вважається концепція подрібнення, що укладається з ножового ріжучого пристосування. Пристрій крім того володіє ударостійким корпусом також величезним вбудованим контейнером з тканини. 

То Что ведь относится технических данных, в таком случае мощь электродвигателя в измельчителе Енергомаш является 2,4 кВт. Этого признака вполне достаточно для исполнения трудов никак не только лишь в домашнем, однако также в профессиональном степени. Размер травосборника является 45 л., но наибольший диаметр ветвей никак не обязан быть выше 40 миллиметров. 

Производитель дает официальную гарантию в садовую технику Енергомаш, но качественную также своевременную техподдержку для вас сумеют предоставить во каждом с сервисных центров, какие находятся согласно всей территории страны.